21 червня, у Всесвітній день жирафа, Миколаївський зоопарк запросив відвідувачів на веселе свято, присвячене чудовим довгошиїм красеням. Заклад вже четвертий рік поспіль долучається до святкування, адже є чим пишатися: яскравою окрасою колекції є улюбленці відвідувачів ‒ Логан і Нуру. До Миколаєва жирафи приїхали із зоопарків Чехії в рамках програми обміну тварин. Останній прибув влітку 2019 року, а Логан ‒ на початку осені. Обидва належать до рідкісного виду «Жираф Ро́тшильда». Рідкісного, адже на сьогодні кількість осіб складає менше 700. Вони занесені до Міжнародної Червоної книги.
Свято розпочалося весело та драйвово: ведучі запросили малечу до цікавої гри «Хто з тварин як рухається?», а далі учасники завзято збирали різноманітні пазли з тваринами, розмальовували яскраві картинки тощо. Найбільше ж позитивних емоцій у дівчаток і хлопчиків викликала «Зоодискотека».
Продовжила святкову програму пізнавальна лекція про жирафів. Маленькі та дорослі гості дізналися багато цікавих фактів про життя тварин, зокрема, про Нуру та Логана. Наприклад, Нуру ‒ старший, народився у 2014 році, має більш контрастне хутро, темні плями майже шоколадного відтінку та спокійний характер. Логану ж лише 7 років, у забарвлені він має більш руді відтінки, активний. Миколаївські жирафи дуже полюбляють їсти гілочки, листя дерев, моркву, селеру та листя салату. Що з радістю продемонстрували відвідувачам.
Серед найактивніших учасників святкової програми, які принесли з собою смачнющі смаколики для жирафів, було проведено конкурс, переможці якого і отримали можливість погодувати тварин.
Свято пройшло дуже весело! Діти разом із дорослими отримали море задоволення та безліч позитивних емоцій, а улюбленці-красені Логан та Нуру ‒ вдосталь насолодилися соковитими смаколиками!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-07-604-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-07-708-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-07-847-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-07-973-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-08-148-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-08-245-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-08-323-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-08-665-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-08-753-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-08-843-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-21_17-36-08-925-450x203.jpg)