6 серпня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулась друга сесія у межах циклу психологічних тренінгів «Позитивне батьківство», покликаних підтримати ментальне здоров’я миколаївців.
Учасники познайомилися з основними етапами розвитку дитини, проаналізували психологічні, фізичні та емоційні зміни, визначили ключові особливості кожного періоду. За результатами виконаних творчих завдань відбувся обмін досвідом усіх учасників зустрічі.
Проєкт реалізується спільно з міжнародною гуманітарною організацією Humaniti & Inclusion (HI). Другий цикл з 5 сесій розрахований на батьків дітей шкільного віку. Учасники вже встигли дізнатися про права дітей в сучасному світі, «позитивну дисципліну» та її складові елементи, визначали короткострокові та довгострокові цілі тощо.
Нагадаємо, що перший цикл проєкту розпочався 18 червня і був розрахований на підліткову аудиторію. Тренери міжнародної гуманітарної організації, що надає допомогу в ситуаціях з подолання бідності, конфліктів і катастроф, навчили миколаївських юнаків долати внутрішні перешкоди, долучатися до командної справи, робити акцент на позитивних емоціях.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/zobrazhennya_viber_2024-08-07_11-22-35-556-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/zobrazhennya_viber_2024-08-07_11-22-36-862-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/zobrazhennya_viber_2024-08-07_11-22-40-473-446x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/zobrazhennya_viber_2024-08-07_11-22-38-150-450x424.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/zobrazhennya_viber_2024-08-07_11-22-41-743-450x409.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/zobrazhennya_viber_2024-08-07_11-22-39-214-1-450x300.jpg)