26 квітня в концерт-холі «Юність» відбувся звітний концерт вокального ансамблю «Аліски» ММПК «Молодіжний», під час якого колектив підтвердив право носити почесне звання «Зразковий аматорський колектив».
У програмі прозвучали вже відомі у виконанні юних співаків твори: «Долиною», «Добрий ранок, Україно», «Червона калина». Проте більшість концертних номерів нещодавно поповнили репертуарну палітру ансамблю. Цікаві авторські обробки, аранжування музики й тексту, оригінальна форма ритмічного супроводу наповнили атмосферу заходу неповторним драйвом, що посилювався бурхливими оплесками глядачів.
У концертній програмі також взяли участь і колеги з «Молодіжного»: народний аматорський колектив ансамбль танцю «Аліски» (кер. Юлія Цуканова), народний аматорський колектив ансамбль естрадного танцю «Каприз» (кер. Юлія Захарова, Ольга Щербина), зразковий аматорський колектив ансамбль танцю «Ренесанс» (кер. Ірина Хохолькова).
З 24 лютого 2022 року, у зв’язку з повномасштабним вторгненням рф, зразковий вокальний ансамбль «Аліски» вимушено призупинив роботу, але вже восени продовжив працювати дистанційно. З квітня 2023-го й понині творчий процес триває наживо та онлайн. На жаль, багато учасників ансамблю виїхали з України назавжди, проте завдяки наполегливості та професіоналізму керівниці Ірини Лісової-Іозіс творча діяльність колективу активно вдосконалюється, поповнюється репертуарна база. Яскравим підтвердженням тому є блискучий виступ на одному з останніх вокальних конкурсів. «Аліски» здобули найвищу нагороду – Гран-прі обласного огляду-конкурсу «Співограй», що дистанційно відбувся 19 по 22 квітня 2024 року.
І цього разу неповторна енергія виступу наживо, культура виконання, яскраві костюми, оформлення сцени, професійний звук – усі складові залишили приємне враження від концертної програми. Тому очікуваним і логічним було рішення членів атестаційної комісії затвердити право ансамблю носити почесне звання «Зразковий аматорський колектив».
Щиро вітаємо дружну родину зразкового вокального ансамблю «Аліски» разом із талановитою керівницею Іриною Лісовою-Іозіс із яскравою подією в житті колективу! Нехай любов до пісні надихає та окриляє! Мирного неба, успішних виступів, цікавих проєктів у подальшому творчому житті!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440953543_2174389549588715_9020280276435060260_n-450x281.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440955527_2174389739588696_6675459628668656394_n-450x328.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440958806_2174389689588701_3613795967603069158_n-450x269.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440965685_2174389622922041_9218706730070818956_n-1-450x263.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440970117_2174389466255390_3639155705356532590_n-450x279.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440986991_2174389609588709_2735324767421211707_n-450x304.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440961335_2174389569588713_427509882503294002_n-1-450x222.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440963289_2174389526255384_4965618699550865807_n-450x612.jpg)