22 квітня в Центральній міській бібліотеці для дітей імені Шури Кобера і Віті Хоменка відбулася творча зустріч із Тетяною Ульянкіною, заслуженою майстринею народної творчості України, членкинею Національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстринею КМА «Арт-спокуса».
В атмосфері душевного спілкування досвідчена мисткиня розповіла поціновувачам рукотворної краси про писанкарство, а ще поділилася деякими секретами авторських технік.
Тетяна Ульянкіна – відома в Миколаєві творча особистість. Унікальні писанки майстрині прикрашають експозиції музеїв України та приватні колекції за кордоном. Творчий доробок художниці багатий ще й яскравими живописними квітковими полотнами, графічними малюнками. Свої роботи мисткиня презентує на міжнародних та всеукраїнських мистецьких акціях і персональних виставках. Пані Тетяна має чимало відзнак за визнання творчості на всеукраїнському й обласному рівні.
Війна на рідній землі підштовхнула майстриню на створення серії писанок, що супроводжуються віршами. У авторських поезіях Тетяна Ульянкіна висловлює велику надію на світле майбутнє милої серцю України.
Учасники зустрічі, натхненні захопливим спілкуванням, розійшлись по домівках із багатьма приємними враженнями, що надовго залишаться у спогадах.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437121929_409079631887277_3335092124471197654_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437134376_409079615220612_1756671267990041064_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437140616_409079698553937_4037550981099290770_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437148125_409079731887267_2283995418278624434_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437497548_409079825220591_6818723824746697539_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437545066_409080028553904_8458154335148518394_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438082668_409079431887297_6807725020575601207_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438086133_409079565220617_8330882335071163687_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438109831_409079281887312_1858406477783550476_n-1-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438129430_409079988553908_3395030732915237166_n-1-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/439241883_409079235220650_5799146257206865673_n-1-450x674.jpg)