Заслужений працівник культури України, професор Омелян Шпачинський подарував читачам Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького авторську книгу «Дорога в дитинство». Відомий миколаївський митець присвятив видання своїй родині.
У збірці містяться оповідання про події, що відбулись у різних регіонах України в 40-50-х роках минулого століття. Омелян Артемович був безпосереднім їх свідком, як і сотні тисяч дітей післявоєнного періоду.
Автор втілив свої спогади про те, що відбувалось на тлі військово-політичних, соціальних, культурних та етнічних змін країни. Книга насичена «живим» образно-емоційним змістом і розрахована на читачів як дитячого, так і дорослого віку.
Усіх бажаючих ознайомитися з книгою «Дорога в дитинство» чекають у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.
Приємних вражень!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/433857661_2493597070811524_1798405460003507847_n-450x395.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/433945630_2493596857478212_1240481563696527848_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434470961_2493596960811535_3830511884266899642_n-450x339.jpg)