16 березня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького поціновувачі театрального мистецтва насолодились творчістю волонтерського театру-студії «В.Ти.К». Аматори разом із художнім керівником Віктором Смірновим запропонували історію за документальним твором драматургині Ольги Анненко «Люби-мене-не-кинь» про українську жінку-квіткарку, яка через російсько-українську війну опинилась у Франції.
Це третя вистава, поставлена талановитим режисером із Вітовщини разом зі своїм колективом із початку повномасштабного вторгнення. Попередню його роботу «Чіріклі» («Циганська мати») високо оцінили у Тлумачі, Івано-Франківську й Калуші.
«Це моновистава. У головній ролі – Ганна Шведова, багатодітна матуся… Ми повні чотири місяці працювали над постановкою. Декорацій, здається, мало, але якщо придивитися – це квіти, дуже кропітка робота… Їх назви звучать під час вистави. Треба було все це відпрацювати й показати, що ми готові до вистави з декораціями», – зазначив Віктор Смірнов.
У відвертій розповіді про сьогоднішнє життя українських жінок за кордоном багато хто зі співвітчизників знайде щось особисте, схоже на пережите протягом двох років війни. Водночас життя триває, і ми не повинні забувати завдяки кому це стало можливим.
Вистава носила благодійний характер. Зібрані кошти колектив витратить на допомогу військовослужбовцям й вимушено переміщеним громадянам.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431237980_790001023173513_1178336543105341600_n-450x676.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431470124_790000816506867_2314757173684979250_n-450x351.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431502162_790000019840280_581095560558771282_n-450x676.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431274364_790000583173557_2249606930537449894_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431432237_789999889840293_603088089905047170_n-450x336.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431476458_789999496506999_9185208219975868495_n-450x331.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431492647_790001863173429_6057573907443161522_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431520902_790000259840256_4570110441754587289_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431521295_789999639840318_3445027052118659091_n-450x358.jpg)