29 лютого в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка відбулася презентація виставки робіт вихованців студії «Берегиня» «По життю завжди у червоному».
Юні художники разом із керівницею Анною Кардівар підготували для глядачів чудові малюнки, присвячені роботі волонтерів громадської організації «Червоний Хрест України». На цих по-дитячому щирих роботах застигли миті прояву любові до ближнього очима дітей. Виставка є своєрідною формою вдячності миколаївських підлітків всім і кожному, хто присвячує себе вирішенню проблем інших. Адже щодня волонтери і співробітники Червоного Хреста України підтримують нужденних людей, доставляють допомогу туди, де її найбільше потребують. Це особливо актуально в наш складний воєнний час.
Студія образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Берегиня» Палацу творчості учнів міста Миколаєва вже кілька років поспіль працює на базі бібліотеки. Студійцями є хлопчики і дівчатка різного віку, але є в них дещо спільне – всі вони отримували або отримують допомогу від Червоного Хреста, були чи продовжують бути волонтерами цієї організації.
Гостей та учасників виставки привітали запрошені гості:
• Наталя Володка, начальниця Миколаївського районного центру Миколаївської обласної організації ЧХУ;
• Єлизавета Скороход, начальниця департаменту охорони здоров’я та опіки м. Миколаєва;
• Наталя Новікова, в.о. завідувачки відділу декоративного образотворчо-ужиткового мистецтва Палацу творчості учнів міста Миколаєва;
• Анна Половенко, миколаївська авторка, волонтерка тощо.
Окрасою заходу стали виступи вихованців зразкового художнього колективу фольклорного гуртка «Барвінок» Палацу творчості учнів м. Миколаєва (художня керівниця – Ірина Квітка) та зразкового хореографічного колективу «Зорянка» Обласного будинку творчості учнів (керівниця – Тетяна Даниленко).
Виставка працюватиме з 1 по 15 березня, з 10.00. до 17.00;
Вихідний – суббота.
Переглянути експозицію можна за адресою: пр. Центральний, 173.
Приємних вражень!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417397999_377913388337235_877484786266890737_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417458866_377911685004072_6219090780426869387_n-450x501.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417470413_377911731670734_7053751513856094616_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417481178_377913965003844_167328722384159616_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417481704_377914178337156_5865536962635657918_n-450x579.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417498508_377913931670514_3659981214520879158_n-450x290.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417498887_377913515003889_3266168099424419069_n-450x366.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417502739_377914615003779_1752263209906236866_n-450x318.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417514701_377914631670444_7895096145509094306_n-450x320.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417519732_377914168337157_1421407093172902010_n-450x315.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417543127_377914685003772_8034672565275348952_n-450x348.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417549037_377913771670530_7855655993026141444_n-450x316.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/418793688_377914601670447_572682404172731156_n-450x556.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/418834660_377911741670733_7064065066218915399_n-450x608.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/419491296_377913665003874_3973422559909986830_n-450x300.jpg)