19 грудня до Малокорениського будинку культури з яскравою концертною програмою завітали цікаві гості: військовий оркестр 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерала-хорунжого О.Алмазова ВМС ЗСУ – начальник оркестру військовий диригент, майор Віталій Мацюк, лауреатка всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів Антоніна Лаврова та студенти Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв.
Потужність, велич оркестру, володаря Почесної відзнаки «Зірка культури міста Миколаїв», захопила глядачів з перших звуків. Талановиті студенти полонили не менш яскравими виступами. Пісні та музично-хореографічні композиції лунали у виконанні здобувачів освіти за спеціальністю «Хореографія» (керівник Олена Нікітіна), солістки гурту народної пісні «Бузький гард» Олександри Марусенко (спеціальність «Народний хоровий та сольний спів»).
Особливого настрою концертній програмі додав ведучий заходу – викладач коледжу Сергій Розмариця.
Глядачі гучними оплесками вітали виступи гостей. Захід пройшов надихаюче та захоплююче. Жителі мікрорайону отримали безліч приємних емоцій та заряд бадьорого настрою!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420634702_1028084258286272_652970184615532677_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420641017_1028084204952944_7264903816680007632_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420645352_1028084228286275_7071742975141957260_n-450x395.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420647121_1028084358286262_9008450906478174431_n-450x354.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420650975_1028084188286279_1782610949691736802_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420651407_1028084211619610_4914059148702092043_n-450x367.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420656463_1028084181619613_2298283775180892431_n-450x221.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420659073_1028084238286274_8567519396925606776_n-450x417.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420663230_1028084308286267_7684855929088542366_n-450x239.jpg)