У жовтні розпочалася серія творчих зустрічей миколаївської поетки, керівниці любительського об՛єднання «Поетична Муза» ММПК «Корабельний» Наталі Простякової з підопічними відділень денного перебування Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Під час першого спілкування, що відбулося у Корабельному районі, мисткиня познайомила учасників зустрічі з шостою збіркою своїх віршів «Загублена весна». Книга була написана під час війни і вийшла в світ у День Незалежності України в 2022-му році. На сторінках збірки уклалося більше ста віршів про страшні часи воєнного лихоліття.
Сама Наталя Простякова у вступному слові зазначила: «Ця збірка не тільки про війну… Бо, як би там не було, все ж таки життя продовжується. Ми не перестали закохуватись, радіти, творити. Сьогодення зробило наші почуття більш справжніми, прозорими й навчило жити тут і зараз.
Мій фронт – це щире слово, яким намагаюсь підтримати ближнього й наблизити нашу ПЕРЕМОГУ! Разом ми – сила, міць духу та світла віра!».
Захід пройшов у приємній атмосфері дружнього спілкування. Живі історії віршів не залишили байдужими його учасників, відчувалась неймовірна підтримка кожного присутнього.
Наступного разу творча зустріч поетки відбудеться вже у листопаді з підопічними відділень денного перебування міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заводського району.
Разом – до Перемоги!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391733164_1539578416809076_5138717509817466873_n-450x287.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391735068_1539578363475748_6770871170111187850_n-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392878335_1539578516809066_398499231328958037_n-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392878760_1539578730142378_9190427434488813468_n-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392937040_1539578386809079_5526364225609807433_n-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393123138_1539579056809012_565434783567893981_n-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391747545_1539578823475702_1312599167258182998_n-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392858218_1539578886809029_5835014440440168711_n-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392890213_1539578330142418_3240748392276276607_n-450x511.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393123138_1539579056809012_565434783567893981_n-1-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393123783_1539578670142384_7647757420165511292_n-1-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393135474_1539579113475673_6690242377663896464_n-1-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393141501_1539579153475669_8003226208380455400_n-1-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393253604_1539579026809015_720323613168101596_n-1-450x253.jpg)