14 жовтня володарі Почесної відзнаки «Зірка культури міста Миколаїв»-2022, музиканти клубу «Рок-Хата» на чолі з Віктором Жевнером відсвяткували 10-річний ювілей закладу.
Під час великого збірного концерту зі сцени лунали щирі привітання на адресу ювілярів. У захищеному приміщенні грали та співали як досвідчені майстри року, так і початківці. Також працював вільний мікрофон для усіх бажаючих долучитися до святкування.
«Хтось із вас ще пам’ятає літній майданчик, з якого все починалось 10 років тому. А хтось дізнався про нас значно пізніше. У будь-якому разі, всі ви – наша підтримка і живий доказ того, що все, що ми робимо ці 10 років – робимо недарма», – впевнені музиканти.
Щиро вітаємо колектив музичного клубу «Рок-Хата» та Валерія Жевнера з ювілеєм! Нехай наступне 10-річчя буде творчо насиченим і цікавим, з՛являться нові проєкти, друзі та партнери, що у активній співпраці натхненно реалізовуватимуть творчі задуми! Мирного неба у квітучій музичній Україні! Разом – до Перемоги!
Світлини – Ігор Єрмолаєв.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391678417_7092202074158451_1420671890568013037_n-1-450x327.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391698482_7092203030825022_8810620610426884420_n-1-450x305.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391714384_7092202960825029_4423445201343936205_n-1-450x316.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391716782_7092202790825046_1967366394502940495_n-1-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391719240_7092201974158461_2769708584130859169_n-1-450x335.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391714852_7092202824158376_7573312971961876179_n-1-450x499.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391718471_7092200830825242_8139888275840160153_n-1-450x636.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391719354_7092201610825164_9020563768897541301_n-1-450x572.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391720172_7092203470824978_5020040942499392752_n-1-450x604.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391721899_7092202317491760_4977003409490215992_n-1-450x643.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391726480_7092201504158508_3868360371195954786_n-1-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391728624_7092202064158452_4603829031755387709_n-1-450x540.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391728649_7092203330824992_4774282366200835026_n-1-450x534.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391733329_7092200277491964_2339801336611548691_n-1-450x570.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391709121_7092201874158471_4239694052539236159_n-2-450x312.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391727854_7092203110825014_8457596944467558544_n-2-450x355.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391734304_7092202384158420_2769056181705782885_n-2-450x460.jpg)