28 вересня Миколаївський міський палац культури та урочистих подій організував і провів благодійні церемонії для захисників і захисниць, які обороняють незалежність нашої Батьківщини і наближають Перемогу. Урочистості відбулися за сприяння РАГСу Заводського району.
Цього дня на шлюбний рушник стали дві пари. У родині Невструєвих чоловік Олексій сьогодні служить, а дружина Оксана підтримує коханого. А у подружжі Івана та Карини Зубренко і чоловік, і дружина ‒ військовослужбовці.
На честь молодят звучали щирі вітання, слова вдячності за їх героїчну працю, мужність і відданість своїй Вітчизні.
Також молодим парам були вручені подарунки і солодощі від керівництва Палацу. Вітаємо наші подружжя зі святом і бажаємо щасливого життя, Божого благословення в Покров Пресвятої Богородиці, любові, миру та добробуту на довгі роки!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-09-30_19-02-46-467-1-450x450.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-09-30_19-02-56-433-1-450x450.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-09-30_19-03-10-253-2-323x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-09-30_19-03-23-248-2-323x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-01_09-34-20-278-2-450x649.jpg)