7 вересня у Великокорениському будинку культури відбувся День відкритих дверей.
На початку нового творчого року працівники та учасники клубних формувань запросили дітей віком від 4 до 9 років на знайомство з творчим життям будинку культури.
Захід пройшов у форматі квесту, де в пошуках нової локації діти знайомились з діяльністю колективів творчої родини. Свої двері для талановитих хлопчиків і дівчаток відчинили:
- театральний гурток, керівниця Аліна Усачова;
- дитячо-юнацький вокальний колектив «Мальви», керівниця Ірина Метліцька;
- танцювальний колектив «Максимум», керівниця Інна Тараненко;
- гурток образотворчого мистецтва «Нарцис», керівниця Світлана Рудь.
Цьогорічною новинкою для роботи закладу є відкриття нового гуртка індивідуальних занять з класичної гітари, де заняття проводитиме молода музикантка Неоніла Метліцька.
Друзі, якщо і вас виникло бажання приєднатися до дружної творчої родини Великокорениського будинку культури, завітайте за адресою: вулиця Миколаївських десантників, 4.
Телефон для довідок: (093)505-57-26.
Бажаємо успіхів!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374574816_1543658476170545_614233128891158944_n-450x311.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374575748_1543658532837206_8779580346410778258_n-450x271.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374576475_1543658439503882_6214529145437680602_n-2-450x326.jpg)