7 вересня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Шури Кобера і Віті Хоменка відбулося урочисте відкриття виставки миколаївської фотографині Наталії Комарницької «Місто, в яке я закохана».
Присутні мали можливість насолодитися яскравими, колоритними й дуже позитивними видами рідного Миколаєва, архітектурою старого міста, портретами його жителів.
Привітати мисткиню з подією у її творчому житті прийшли друзі та знайомі. Зустріч пройшла в атмосфері дружнього та невимушеного спілкування. Пані Наталія ділилася спогадами, співала романси.
Фотовиставка триватиме протягом місяця. Запрошуємо усіх бажаючих зарядитися позитивними емоціями, завітавши за адресою: пр. Центральний, 173.
Приємного перегляду!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374221106_277990008329574_9203871567117315391_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375173029_277992474995994_6181406898755328470_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375180560_277992271662681_4199742390046764385_n-1-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375180306_277990074996234_8847845529633864893_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375180558_277992274996014_2805420574317414129_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375223205_277991261662782_1864460390590876229_n-2-450x276.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375182489_277992424995999_4564868204693312065_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375191170_277992441662664_1919430960320022419_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375193064_277990888329486_9005252909076666789_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375209721_277991094996132_6688803029128075467_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375215982_277990911662817_3182788925899481958_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375217221_277991318329443_7968612658326547377_n-450x301.jpg)