3 серпня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького презентували книжку Ганни Половенко «Миколаїв 24.02.2022».
«Це своєрідний щоденник. Водночас його не можна назвати суто документальним. Зміст доповнювався моїми враженнями, хвилюваннями», – говорить Ганна Половенко. Від моменту зародження ідеї до її повноцінного втілення у життя пройшло понад рік. У цьому авторці допомагала купа людей. Починаючи від тих, хто підтримував авторський запал, просто надихали на життя й волонтерську діяльність. Це передусім родина, рідні й близькі Ганни Половенко, друзі. Бути літературним редактором люб’язно згодилася Тетяна Даниленко.
«Миколаїв 24.02.22» вийшла у видавництві Ірини Гудим накладом 100 екземплярів. Авторка вже замовила додатковий тираж у 50 штук. Книгу можна буде знайти у бібліотеках міста. Сьогодні Ганна серйозно замислюється над продовженням літературної діяльності і вже почала готувати матеріал для наступного видання.
Начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров читав книгу Ганни Половенко ще у рукописі. Таку щоденникову літературу він характеризує як «артефакт життя міста».
«Це те, що відбувалось. Це те, що вже зафіксовано. І те, про що будуть читати після Перемоги. Люди візьмуть цю книжку. Вона тим й цінна, що на її сторінках простими словами описується, як все відбувалося. Без жодних літературних прикрас, домислів, сюжетів й сюжетних поворотів. Потім буде художня література. А за такими книжками вивчатимуть, як ми жили під час війни. Я дякую Ганні Половенко за таку книгу», – зазначив Юрій Любаров в ході презентації видання.
Поринути у світ історичних сторінок Миколаєва всі бажаючі зможуть завітавши до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А та її філіях.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363354695_661803605993256_2448177156744408792_n-2-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365473239_661806265992990_2434720043345678856_n-1-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363344009_661805545993062_8260214109104444995_n-1-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365509054_661804809326469_5317379091119236426_n-1-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363344538_661804072659876_4398163872175627712_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363346621_661804995993117_5771889743650797200_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363348790_661805375993079_5222710284350387561_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363355587_661805105993106_3185590213020288366_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365448168_661803709326579_7143988097904886150_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365573426_661805845993032_4835388781510730175_n-450x300.jpg)