Юна волонтерка з далекої Японії Міраї Шіраіші в рамках своєї поїздки до Миколаєва завітала до Дитячого містечка «Казка». Там вона не тільки зустрілася з діточками, а й особисто спробувала більшість атракціонів та відвідала яскраві локації містечка.
За словами Міраї, їй дуже сподобалася ця прогулянка. До того ж на батьківщині дівчинки, у місті Осака, подібних дитячих містечок немає. Вона прагне, аби таких локацій саме для дітей було якнайбільше, особливо в Україні.
Голова фонду «Постраждалі діти війни» Олег Семенов зазначив, що торік вони почали співпрацювати з японським фондом і юна волонтерка також долучилася до збору коштів для дітей України. Міраї всього 10 років, проте вона щиро допомагає своїм друзям – маленьким українцям.
Дівчинка збирає гроші не тільки від благодійників та усіх небайдужих, а продає у Японії футболки зі спеціальними емблемами із власним дизайном. Усі отримані кошти вона передає дітям України.
Невдовзі Міраї Шіраіші завітає до Дніпра, Кривого Рогу та Києва.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358595953_9533608550043346_4808113786548932225_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358608397_9533608113376723_2292258919028359802_n-450x296.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/360115546_9533608273376707_3855331495180931295_n-450x297.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/360170128_9533608616710006_3063578586994081101_n-1-450x300.jpg)