Учні Дитячої художньої школи міста Миколаєва взяли участь у мистецькій виставці творів українських дітей у Парламенті Саксонії.
Миколаївська делегація долучилася до проєкту, завдяки запрошенню депутата Volkmar Zschocke і голови Міссії зі збереження культурної спадщини етноспільнот України «Скрижалі» Алли Виноградної.
На виставку були відправлені 20 кращих живописних і графічних робіт, в яких вихованці школи втілили любов до рідної землі. У експозиції юних художників гості виставки мали можливість познайомитися з елементами архітектури Миколаєва, мотивами традиційних українських свят, втілених у витинанці, графіці, аплікації, розписі на мішковині, ниткографії. Усі заявлені роботи створені талановитими підлітками ще до війни.
Виставка була відкрита у Парламенті Саксонії до річниці повномасштабного вторгнення російської армії в Україну і діяла протягом двох місяців.
Учасники проєкту отримали від організаторів дипломи, художні матеріали, солодощі.
Пишаємося юними миколаївськими художниками! Бажаємо насиченого творчого життя під мирним небом України!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352773097_3604266789801947_8373482521914922099_n-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/353012976_3604266956468597_5640168155428361245_n-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355327116_3604266639801962_8206361028229204019_n-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/356030261_3604266616468631_8526130009241479288_n-1-450x600.jpg)