Із 1 по 31 березня 2022-го року Миколаївський фонд «Дітям України» запрошує до участі у ХХІІІ конкурсі читців Шевченківської поезії «Заповіт-22», який відбуватиметься в онлайн-форматі. Захід приурочено до 208-ї річниці від дня народження генія українського слова Т.Г. Шевченка та проходить за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА, управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР, департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, управління освіти ММР, Миколаївської обласної організації Народного Руху України. Більш докладно про умови заходу дивіться з Положення, розміщеного нижче.
«Заповіт-2022»: Миколаївський фонд «Дітям України» запрошує до участі у конкурсі читців Шевченківської поезії
![«Заповіт-2022»: Миколаївський фонд «Дітям України» запрошує до участі у конкурсі читців Шевченківської поезії «Заповіт-2022»: Миколаївський фонд «Дітям України» запрошує до участі у конкурсі читців Шевченківської поезії](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/shkolyari-mykolayivshhyny-vidznachylys-svoyeyu-aktyvnistyu-na-hih-konkursi-shevchenkivskoyi-poeziyi-zapovit-7-860x515.jpg)