11 серпня відбулося засідання художньої ради при управлінні з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, яке очолив Юрій Любаров. Головним питанням порядку денного став розгляд конкурсних пропозицій та визначення переможця мистецького конкурсу з визначення кращого культурно-мистецького проєкту, для реалізації якого передбачається фінансування з бюджету м. Миколаєва. А саме: культурно-мистецького проєкту з нагоди святкування 30-ї річниці незалежності України «Фестиваль «Арт-перехрестя часів і народів», який відбудеться 21 та 22 серпня у Миколаєві. Про конкурсні пропозиції та перебіг засідання дивіться з протоколу заходу.
Результати мистецького конкурсу з визначення кращого культурно-мистецького проєкту з нагоди святкування 30-ї річниці незалежності України «Фестиваль «Арт-перехрестя часів і народів»
![Результати мистецького конкурсу з визначення кращого культурно-мистецького проєкту з нагоди святкування 30-ї річниці незалежності України «Фестиваль «Арт-перехрестя часів і народів» Результати мистецького конкурсу з визначення кращого культурно-мистецького проєкту з нагоди святкування 30-ї річниці незалежності України «Фестиваль «Арт-перехрестя часів і народів»](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/236536216_394297258710987_1010105129548864031_n-860x610.jpg)