14 березня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулося чергове заняття театральної студії «V образі».
Талановиті та креативні декламатори продовжували знайомитися з новими членами команди (група ще на стадії формування), а також детальніше пізнали одну з сторінок театрального життя: пантоміму і етюд. Пантоміма — вид мистецтва, коли актор не використовує слів, а всі свої думки і почуття висловлює діями. Дитина, яка вміє коректно виражати свої почуття, розуміє мову тіла та жестів, уміє нею користуватися завжди зможе знайти спільну мову з однолітками та матиме багато друзів. Нині пантоміма для дітей використовується в якості розвиваючої гри. Окрім рухової активності, пантоміма допомагає входити в ігровий образ, розвиває уяву, позитивні емоції, виховує пластичність дитячого тіла.
Перші фільми, як усім відомо, були чорно-білі і беззвучні. Одним із класиків ери німого кіно є Чарлі Чаплін, тому на заході мова йшла сама про нього та його талановиту гру. Діти демонстрували домашнє завдання. Переглядали фрагменти з тематичних кінострічок. Ділилися своїми враженнями, а потім за чаюванням обговорювали майбутні зустрічі.
Цього ж дня в бібліотеці відбувся майстер-клас із миловаріння від майстрині Катерині Круцило. Захід проходив у рамках сімейного клубу креативних батьків «Супер7Я».
Аудиторія дізналася історію миловаріння, пограла у вікторину «Літературні герої, які не любили митися». Такі зустрічі спонукають до творчості та об’єднують родину. Бібліотечні майстер-класи — гарний приклад проведення сімейного дозвілля.