Зустрічі з письменницями Іриною Грунською, Тетяною Поліщук і не тільки: з нагоди Дня української писемності та мови дитячі бібліотеки міста провели низку цікавих заходів

Зустрічі з письменницями Іриною Грунською, Тетяною Поліщук і не тільки: з нагоди Дня української писемності та мови дитячі бібліотеки міста провели низку цікавих заходів

В Україні величне свято розвитку державної мови щороку відзначається 9 листопада. Із цієї нагоди протягом минулого тижня працівники дитячих бібліотек Миколаєва організували та провели для маленьких читачів зустрічі із авторками улюблених книжок.

Так, учні Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки залюбки поспілкувалися з відомою письменницею та художницею Іриною Грунською. Казкарка має справжній дар переконання, тому кожна зустріч із нею ‒ завжди маленьке свято для малечі! Твори «Тимоня», «Сказки летнего сада», «Казки чайної ложки», «Однажды в Николаеве» давно стали улюбленими серед читачів різного віку, адже і дорослі також із великим задоволенням читають книжки пані Ірини. Вони сповнені любові до життя, а герої спонукають читачів думати, творити, мріяти та радіти.

А у дитячому приватному садочку «Перлинка» малеча зустрілася із письменницею Тетяною Поліщук. Хлопчики та дівчатка залюбки поринули у казковий світ тварин, чарівних перевтілень і веселих пригод. Малеча познайомилася з героями казки «Пригоди жабеняти Квака», прикрашеної чудовими ілюстраціями авторки. Малюки активно відповідали на загадки, грали разом з бібліотекарями в рухалки, малювали, слухали уривки з казочки.

Також у бібліотеках міста маленькі читачі мали можливість переглянути літературу на тематичних виставках, оглядових столиках тощо. Так, у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка користувачі познайомилися із добіркою книг, автори яких висловлювали особливу любов до українського слова. У презентації «Українська мова ‒ пісня колискова» представлені книги Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Олександра Олеся, Ліни Костенко та інших.

Заходи супроводжувалися жвавим спілкуванням і подарували присутнім багато приємних емоцій. Ось, подивіться кращі миті зустрічей!