Золоті таланти «Корабельного»

Золоті таланти «Корабельного»

Не зважаючи на літні канікули, учасники творчих аматорських колективів ММПК «Корабельний» знаходять і використовують, навіть в умовах карантину, кожну можливість для того аби подарувати своє мистецтво і вміння глядачам, а також  представити на суд знаних в Україні фахівців свою професійну майстерність.

25-26 червня, напередодні Дня молоді, дистанційно відбулися      Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Літнє рандеву в Одесі» та літній всеукраїнський ЗлатаФест «Золоті таланти України» (м. Вараш Рівненської області), де яскраво була представлена Марина Філь, учасниця зразкового ансамблю танцю «Водограй» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний».

Дівчина подала на розгляд журі відео свого виступу із танцювальною композицією у стилі контемп, вразивши суддів пластичністю, виразністю створеного образу та високим рівнем майстерності. Днями організаторами були оголошені результати цих конкурсних змагань.

Тож, вітаємо Марину Філь та керівницю ансамблю «Водограй» Світлану Чебан за здобуття найвищих нагород: дипломи за І місце і Гран-прі, пам’ятний сувенір, медаль і подарунковий сертифікат на всеукраїнському фестивалі та диплом Гран-прі і Кубок переможця у змаганні міжнародного рівня!