«Зірки Причорномор’я-2020»: колективи ММПК «Корабельний», Кульбакінського БК та Великокорениського БК взяли участь у фестивалі мистецтв

«Зірки Причорномор’я-2020»: колективи ММПК «Корабельний»,  Кульбакінського БК та Великокорениського БК взяли участь у фестивалі мистецтв

24-26 січня в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся XV фестиваль мистецтв «Зірки Причорномор’я-2020», у якому взяли участь творчі обдарування Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», Кульбакінського та Великокорениського будинків культури.

Цього року творчий захід об’єднав навколо себе велику кількість прихильників мистецтва та учасників, які демонстрували свої здібності в трьох номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Театральні колективи».

Так, перший фестивальний день був зосереджений на вокальному мистецтві. Прекрасні вокальні композиції пролунали у виконанні Дар’ї Пінчук, учасниці студії естрадного вокалу «Звезда» (керівник С.Овсяннікова), та Олександри Толстікової, солістки вокального об’єднання «Унісон» (керівник Т. Єрохіна). За рішенням журі вокалістам палацу культури «Корабельний» присуджено дипломи спеціальних категорій: «За артистизм виконання» (Д. Пінчук) і «За патріотичність виконання» (О. Толстіковій).

Яскраво представили Великокорениський БК і солісти вокального колективу «Едельвейс». Анастасія Тимошенко здобула перемогу у категорії «Постановка номеру», а Нугзар Джикія та Катерина Лелюк отримали перемогу у категорії «Щирість виконання».

25 січня відбувся другий конкурсний день фестивалю в номінації «Хореографія», де яскраво виступили учасниці зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» (керівник Н.Кобельчук). Анастасія Русіна і Ксенія Семенова виконали чудові композиції: у стилі джаз та класичний танець. За підсумками другого дня танцювальний дует Палацу культури виборов диплом лауреата І ступеня, кубок і подарунок.

Успішно виступивши зі своєю хореографічною постановкою учасники танцювального колективу «Максимум» Великокорениського БК отримали диплом за «Творче натхнення».

26 січня на конкурс мистецтв зібралися шанувальники Мельпомени, аби продемонструвати театральні здібності. У цій номінації ПК «Корабельний» представляв театр М. О. Троянова (керівник Т. Герман). Актори ‒ Сергій Попов та Ірина Щербакова ‒ виконали уривок із одноактної п’єси В. Красногорова «Прелести измены». Саме за майстерну та правдиву гру акторам театру було присуджено диплом спеціальної категорії ‒ «За справжнє служіння мистецтву».

А вистава «Купальська ніч», яку презентували актори театральної студії «Апельсин» Кульбакінського БК, сподобалась не тільки журі, а й всім глядачам, про що свідчили гучні оплески в фіналі виступу. Юні театрали змогли відтворити на сцені щирі почуття, красу української міфології і на деякий час перенесли глядачів в таємничу атмосферу купальського свята. Актори будинку культури виступили на високому рівні і посіли перше місце, отримавши грамоту та кубок.

Вітаємо колективи і керівників за успішні виступи на фестивалі та бажаємо подальших звершень на творчій ниві.