«Зірка культури-2021»: у міськвиконкомі вручили нагороди володарям Почесної відзнаки

«Зірка культури-2021»: у міськвиконкомі вручили нагороди володарям Почесної відзнаки

12 січня 2022-го року мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вручив нагороди володарям Почесної відзнаки «Зірка культури міста Миколаїв-2021». Їхні імена були оголошені у листопаді 2021-го, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Претендентів визначено згідно з рішенням Художньої ради при управлінні з питань культури від 21 жовтня 2021-го року. За талант і самобутність, а також досягнення вагомих творчих результатів Почесну відзнаку отримали:

Олена Маркитан – викладачка вищої категорії, завідувачка методичного відділу Дитячої художньої школи міста Миколаєва, майстриня з виготовлення авторських ляльок, авторка навчальних методик із відродження мистецтва витинанки.

Ганна Румянцева – директорка видавництва «Іліон», активна популяризаторка книжкової справи у Миколаївській області, постійна учасниця тематичних форумів, конкурсів і виставок.

Яна Мацеплюк-Ярчук – солістка Муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді під керівництвом Тетяни Ярової, учасниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів, фіналістка телевізійного благодійного творчого проєкту «Дует із зіркою» в місті Києві.

Андрій Шинкаренкокраєзнавець, відеоблогер, ініціатор створення та керівник інтернет-проєкту «Николаевский БазарЪ», фотогалереї «Капсула часу», співавтор проєкту «DREAM CITY», присвячених історії Миколаєва, техніці та подіям минулого і сьогоденню рідного краю.

Крім відзнаки миколаївці отримали від мера приємний сюрприз – книгу про історію міста у стилі «pop-up». Щиро вітаємо усіх володарів почесного звання й бажаємо яскравих здобутків на ниві культури рідного міста й надалі!

Нагадаємо, відзнака «Зірка культури міста Миколаїв» була започаткована в 2017-му році за ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради. Повний перелік її володарів розміщений на сайті Миколаївської міської ради.

https://mkrada.gov.ua/content/volodari-pochesnoi-vidznaki-zirka-kulturi.html