Зимові свята на Соборній площі

Головна / Зимові свята на Соборній площі

Запрошуємо миколаївців і шанованих гостей міста відзначення знакових святкових дат – з нагоди Дня Святого Миколая та Нового року – розпочати на головній площі Миколаєва!
19 грудня: гостинно зустрічатимуть дорослих і малечу різдвяний святковий ярмарок з гастрономічним фестивалем та зимовий Луна-парк; о 17:00 відбудеться відкриття Головної міської ялинки з яскравим феєричним мюзиклом – казковою історією «Лускунчик та таємниця короля Щурів», небувалим для Миколаєва вогненним шоу від найкращої в Україні піротехнічної компанії «Феєрія» (м. Дніпро) за підтримки компанії Ніка-Тера та концертною програмою за участю кращих виконавців і гуртів «БедСістер», «Чізкейк».
31 грудня до розваг на ковзанці та в Луна-парку з 00:00 долучиться святкова програма «24 години нон-стоп» на великій сцені: зі святковим феєрверком, за участю гуртів «Бедсістер», «Чізкейк», «Ріо», «Радіостарс» із неперевершеною солісткою Тетяною Орловою і все це у супроводі ведучих команди КВН «Легко та Просто».
На малюків і стомлених від святкування батьків у перший день нового року 1 січня чекатимуть розважальні програми від кращих аніматорів міста.
Зимові розваги на Соборній площі для Вас, Ваших друзів, гостей. Новорічні свята – для всіх! Запрошуємо!