«Зимова феєрія» у ММПКіМ: виставка творчих робіт учнів та викладачів ДХШ м. Миколаєва

«Зимова феєрія» у ММПКіМ:  виставка творчих робіт учнів та викладачів ДХШ м. Миколаєва

24 грудня у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв (вул. Нікольська, 54) відбулося урочисте відкриття  різдвяної виставки «Зимова феєрія» учнів і викладачів Дитячої художньої школи м. Миколаєва.

Основна експозиція, яка саме і створює різдвяний настрій – фризовий розпис «Різдвяна ніч», за мотивами повісті М. В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки», де весело крокують з різдвяними зірками на свято українські хлопці і дівчата, а в  різдвяному небі над  містом у танку між блискучих зірок і гобеленових куль наче застигли п’ять золотих янголів. Цих янголів спеціально для новорічної виставки виконали викладачі ДХШ Маркитан О. М. та Здіховська Н. І.

На стінах виставкової зали затишно розташувалися цікаві текстильні композиції учнів:

  • «Джинсові янголи» (викладач Кручиніна Є. І.);
  • «Джинсові коти» (викладачі Кручиніна Є. І., Годулян І. Ю., Юраго А. А.);
  • «Джинсові птахи» (викладач Агхахова Н. В.).

Святкової  атмосфери  додають  білі вишукані величезні витинанки на вікнах (викладач Маркитан О. М.). Завмерли в очікуванні дива авторські ляльки:  білі янголи і музики (викладача Маркитан О. М.).

З великою любов’ю до текстилю, в національній українській палітрі виконані текстильні килимки-аплікації учнів старших класів викладача Русінової Н. І.

Загалом на виставці представлено біля 300 робіт учнів і викладачів.

Виставка художньої школи – це розмаїта феєрія Різдва, фантазії, творчості, світла, щастя і мрій та яскравий подарунок мешканцям рідного м. Миколаєва.

 

Чекаємо на Вас у Виставковій залі з 24 грудня  2020р. по 8 січня 2021р.