Жителів та гостей Корабельного району запрошують на святкування Дня міста Миколаєва

Жителів та гостей Корабельного району запрошують на святкування Дня міста Миколаєва
Адміністрація Корабельного району, управління з питань культури та охорони культурної спадщини, Миколаївський міський палац культури «Корабельний» запрошують жителів та гостей Корабельного району 7 вересня відсвяткувати 230-й день народження рідного міста у веселій і творчій компанії друзів.
Розпочнеться програма заходів о 16:00 професійними майстер-класами, тематичними виставками, виставкою спорядження для дайвінгу, розвагами на атракціонах, аквагримом та роботою торгівельного містечка за участю підприємств району.
Для найдопитливіших підготовлена виставка спецтехніки від Корабельного районного відділу ГУ ДСНС України в Миколаївській області, Управління патрульної поліції в Миколаївській області, ГО «Федерація підводної діяльності та спорту Миколаївської області», Миколаївського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, ГО «МОДС ДЮПР “Блискавка”». Кожен бажаючий зможе відчути себе пожежним-рятувальником, полісменом, лікарем та водолазом, а також ознайомитися із сучасною технікою екстрених служб. Зробити селфі можна буде біля тематичних фотозон.
О 17:00 розпочнеться концертна програма за участю творчих колективів  ПК «Корабельний» та Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району. Під час концерту колективи покажуть кращі номери художньої самодіяльності, а найактивніші глядачі зможуть отримати абонементи від фітнес-клубу «Fly fitness GYM».
З 19:00 усіх привітають своїм талантом  гурт «Rio» ММПК «Корабельний» та оркестр 36-ї Окремої бригади морської піхоти.
Яскравим подарунком місту в день його 230-річчя стане творчий виступ хедлайнера заходу – відомого миколаївського гурту «Веселі стаканчики». Море позитивних емоцій, незабутніх вражень та веселого настрою – гарантовано.