Жителі Малої Коренихи відсвяткували День міста Миколаєва

Жителі Малої Коренихи відсвяткували День міста Миколаєва
До яскравого та феєричного святкування 230-річчя заснування Миколаєва долучилися і у найвіддаленішому мікрорайоні міста ‒ Малій Коренисі.
Свято розпочалося з танцювального флешмобу. Впродовж всього заходу хореографічні  колективи «Натхнення», команда черлідингу «Преміум», молодіжний гурт «Стріт-денс» заряджали глядачів своєю енергією та гарним настроєм.  Родзинкою виступів танцювальних колективів стали хореографічні номери від  наймолодших учасників.
Жіночий вокальний ансамбль «Прибужаночка», як завжди, потішив та підняв настрій своїми жартівливими піснями. Також вокальним мистецтвом приємно дивували глядачів дитячі колективи: студія «Легенда», ансамбль «Вітрила» та наймолодший вокальний гурт «Квіточки».
Приємним сюрпризом  для мешканців мікрорайону став виступ ВІА «Доміно» та вокального квартету «FLASH», під музику та співи цих артистів просто неможливо було всидіти на місці.
У фойє БК було встановлено художньо-мистецьку виставку «Люблю тебе всім серцем, рідний краю». Гості свята мали змогу зробити яскраві фото біля спеціально створених до свята фотозон.
Велика кількість запальних танців, співів та позитивної енергії не залишили нікого байдужим. Всі присутні отримали задоволення від заходу та масу гарних спогадів.