«Жіноча доля, хто її розкаже?» – письменниця Лілія Бондаренко презентувала нову книгу

«Жіноча доля, хто її розкаже?» – письменниця Лілія Бондаренко презентувала нову книгу

24 квітня в рамках XVІ виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга – 2018» в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася творча зустріч «Жіноча доля, хто її розкаже?» з молодим автором Лілією Бондаренко.

Письменниця представила свою другу прозаїчну книгу  «Вендета в форматі 3D». З першою книгою «Тринадцята жінка Фрейда» (2010) вона стала дипломантом Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова».

Любов, самотність, пошук істини, сходження на духовні вершини – теми близькі кожній жінці. Лілія Бондаренко пише про жіночі долі. У кожної героїні вони різні. Але, загалом, розповідь йде про складні стосунки між коханими. Кожна з жінок шукає свій шлях до щастя і знаходить його.

«Вендета у  форматі 3D» – психологічний роман про трьох українок, темпераментних і емоційних, та жорстку емоційно-психологічну боротьбу за право кохати і бути коханим. Героїні – це узагальнюючий образ Жінки, освіченої, самодостатньої, запальної. Любов одну зцілює, інша, проходячи свій терновий шлях, незважаючи на тягар зі страждань, болю і горя, йде вперед. Це може бути дорога довжиною у ціле життя, як для третьої. Жінка, яка знала силу і глибину кохання, не здатна на помсту, що несе руйнування і знищення. То якою ж має бути помста такої жінки? У романі автор виступила знавцем соціально-побутових деталей життя української жінки та тонким психологом, про що свідчить сам роман, написаний за реальними подіями.

Присутні на вечорі прослухали пісні під гітару про жіночу долю на слова поета Дмитра Креміня та на музику композитора Євгена Долгова у виконанні поетеси і камерної співачки Юлії Ковалевської.

Гості зустрічі мали можливість «побувати» вдома у авторки, переглянувши відео з її сімейного архіву.

Лілія Бондаренко відповіла на питання присутніх, розповіла про свої літературні уподобання, початок літературної діяльності, жіночу прозу, автобіографічні мотиви в своїх романах, а також про творчі плани на майбутнє.

На вечорі виступила видавець Анна Румянцева, яка розповіла про першу плідну співпрацю з письменницею у  видавництві «Іліон».

На зустрічі були присутні творча інтелігенція міста, відомі миколаївські літератори, викладачі і студенти МНУ ім. В.О. Сухомлинського, а також викладачі авторки, яким вона подякувала за знання, отримані протягом навчання. Гості привітали Лілію Бондаренко із виходом нової книги та побажали подальших успіхів у письменницькій діяльності. Всі охочі мали можливість придбати книгу з пам’ятним автографом письменниці.

 

­­