Завжди сміливий у творчих пошуках: ансамбль танцю «Аліски» відзначив своє 25-річчя

Завжди сміливий у творчих пошуках: ансамбль танцю «Аліски» відзначив своє 25-річчя

15 червня у концерт-холі «Юність» народний ансамбль танцю «Аліски» ММПК «Молодіжний» яскраво запалив на сцені та подарував глядачам неймовірне свято хореографії, відзначаючи своє 25-річчя.

Юні танцівники віком від 6 до 18 років представили концертні номери з народної та естрадної хореографії, серед яких були: «Полтавський козачок», «Данська полька», «Тропотянка», «Чорноморець», «Тарантела» та інші постановки.

За безмежну відданість хореографічному мистецтву та активну участь у знакових міських культурно-мистецьких заходах колектив   отримав подяку від управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР та міського методичного центру клубної роботи.

До привітального слова також доєдналися випускники ансамблю та батьки вихованців.

Талановита хореографиня, керівниця ансамблю Юлія Цуканова, приділяє велику увагу формуванню репертуару. Більше 30 народних танців, класичних постановок, сучасних естрадних композицій прикрашають палітру «Алісок».

У творчому розмаїтті тема української народної хореографії відіграє ключову роль. Постановником та хореографом більшості номерів є чоловік Юлії – Євген Пасічний. Тож, у потужному творчому тандемі народжується своя філософія традиційного танцю, де педагоги надають можливість вихованцям пізнавати глибину української історії, культури, побуту.

До повномасштабного вторгнення в ансамблі танцю «Аліски» займалося більше 100 дітей. У серпні 2023 року колектив відновив свою роботу, активно долучаючись до загальноміських та обласних проєктів та мистецьких акцій. За час війни Юлія Цуканова та Євген Пасічний проявили себе й у волонтерській діяльності. На даний час в ансамблі 60 юних танцівників.  І у травні цього року миколаївські підлітки на чолі зі своїми наставниками мали честь представляти Україну на Міжнародному молодіжному фестивалі у німецькому місті Вевельсбург, що проводиться вже 70 років.

Під час фестивальної програми був проведений благодійний ярмарок, де збиралися кошти для ЗСУ. А виступи «Алісок» на головній сцені заходу завжди супроводжувалися бурхливими оплесками.

Щиро вітаємо дружну родину народного ансамблю танцю «Аліски» з поважною датою! Бажаємо колективу подальшого процвітання, відкриттів і звершень у мирній і квітучій Україні!