З ювілеєм: філії №5 Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького виповнюється 70 років

З ювілеєм: філії №5 Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького виповнюється 70 років

20 травня 2023 року колектив бібліотеки-філії № 5 Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького святкує 70-річний ювілей рідного закладу!

Його історія бере початок у далекому 1953-му році. Тоді гостро постало питання необхідності створення книгозбірні у Заводському районі Миколаєва. 20 травня 1953 року, згідно з рішенням органів місцевого самоврядування, було засновано бібліотеку.

Спочатку вона розташовувалася за адресою: вулиця Скороходова, 41 (нині – Кузнецька). Із часом заклад розширювався і змінював місце знаходження. У 1956-му році колектив бібліотеки працював на вулиці Білій, а з 1966 року й понині – за адресою: вулиця Дачна, 9. 1978-го бібліотека увійшла до складу Централізованої бібліотечної системи для дорослих як філія №5.

Багато років життя роботі закладу присвятили завідувачки Ніна Федорівна Абрамова і Лариса Сильвестрівна Шмідт, бібліотекарі Ольга Прокопівна Галаган і Ірина Сергіївна Арбузова. Досвідчені фахівчині робили все для того, щоб дім книги став другою домівкою для читачів, затишною і привітною.

Колектив, який працює сьогодні, продовжує традиції своїх колег-попередників. Тут роблять свою справу справжні фахівці, творчі особистості, віддані професії. Книга відгуків і пропозицій завжди потрібна й популярна. У ній – безліч вдячних записів читачів і гостей бібліотеки на адресу бібліотекарів Надії Мірян, Вікторії Ічанської, Раїси Полторацької та керівника цього дружнього, завзятого, творчого колективу – Наталії Григорцевої.

Сьогодні бібліотека – сучасний інформаційний центр мікрорайону Ліски. Тут вдало поєднуються традиційне бібліотечне обслуговування та сучасні інформаційні технології. Із кожним роком заклад набуває серед миколаївців все більшої популярності. Наразі бібліотека обслуговує майже 5000 читачів. Її фонд налічує понад 25000 книг, серед яких ‒ класична та сучасна художня література, довідники, енциклопедії, науково-популярна література. Це також книги різного формату на будь-який смак і вік.

Щиро вітаємо колектив бібліотеки-філії №5 з таким чудовим ювілеєм! Нехай двері закладу завжди будуть відчинені для добрих друзів книги. А 100-річчя бібліотека зустріне вже оновленим мультикультурним центром, де користувачі зможуть збагатитися не лише знайомством із книгами, а й усім, що пропонує культурний простір сучасності! Мирного неба, благополуччя та добробуту на довгі та щасливі роки! Зі святом!