«З нами ‒ весна!»: радіо «Рідна вулиця» і у воєнний час вітатиме миколаївців

«З нами ‒ весна!»: радіо «Рідна вулиця» і у воєнний час вітатиме миколаївців

Милий серцю Миколаєве! Ти потужною стіною борониш Південь України, захищаючи водночас і своїх дітей ‒ миколаївців від жорстоких обстрілів підступного ворога. Твої широкі, овіяні вітрами степу й моря вулиці та проспекти, такі рідні і знайомі багатьом із дитинства, тепер посічені захисними ровами і оборонними спорудами.

Але життя триває… Війна згуртувала миколаївську громаду як ніколи. Ми перетворилися на єдиний живий організм, який живе спільними прагненнями і думками, щодня долаючи перешкоди й наближаючи Перемогу. Саме для підтримки тих, хто тут, на теренах міста, силою духу і нескінченною волею підтримує оборону Миколаєва управління з питань культури та охорони культурної спадщини та радіо «Рідна вулиця» ініціюють спільний проєкт «З нами ‒ весна!». Завдяки зусиллям і старанням небайдужих людей, і тепер, у воєнний час, радіо «Рідна вулиця» вітатиме миколаївців зі своїх приймачів, заполоняючи місто життєстверджуючими мелодіями.

«Сьогодні ми працюємо над створенням оновленого щоденного контенту, адаптованого до умов і викликів періоду війни. Це будуть кращі пісенні й віршовані твори як місцевих авторів, так і відомих всім українських поетів і композиторів. Головне ж ‒ вони зігріватимуть душу, підтримуючи тим самим жителів нашого міста у такий складний час», ‒ зазначає директор проводового міського радіо «Рідна вулиця» Олександр Садомов.

Проєкт має стартувати після великодніх свят. Трансляція відбуватиметься щодня з 10:00 до 16:00. Нині фахівцями міського методичного центру клубної роботи відібрано і запропоновано до участі у цій соціокультурній акції більше 100 музичних композицій, більшість з яких були надіслані миколаївськими авторами: Олександром Сичовим, Наталею Круміленко та Тетяною Яровою. В них оспівується краса нашого краю, велич і глибина традицій народів, які тут живуть. Багато творів присвячено героїзму й незламності духу українських воїнів. А ще ‒ сонцю, любові, радості життя й оновленню, яке обов’язково прийде у кожний дім, у кожну родину! Варто лише дочекатися! Все буде ‒ Україна! З нами ‒ весна!