Яскраво, творчо та завзято “Водограй” подарував всім свято! 

Яскраво, творчо та завзято “Водограй” подарував всім свято! 
31 травня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей зразковий ансамбль танцю “Водограй” (керівник Світлана Чебан) Миколаївського міського палацу культури “Корабельний” (директор Олексій Чебан) провів звітний концерт, продемонструвавши усім високий художній рівень хореографії.
Колектив ансамблю ось вже протягом 12 років тішить своєю творчістю громаду району та міста. І цього разу теж гарно виступив, довівши свою майстерність та неперевершеність.
Напружений та активний творчий 2018-2019 навчальний рік багато в чому допоміг вдосконалити та відшліфувати хореографічну майстерність завдяки репетиціям та участі в конкурсах, фестивалях, культурно-мистецьких заходах, акціях, концертах.
 Ансамбль “Водограй” – своєрідна “палочка-виручалочка” осередку культури, яка завжди в дії.
Концертна програма, яку показав ансамбль, була різноманітною, оригінальною та цікавою. Вразило те, що на сцені танцювали й мами учасників колективу, продемонструвавши непоганий рівень підготовки.
Загалом, концерт пройшов на вищому рівні, за що хвала керівникові ансамблю Чебан С. В., учасникам колективу та творчій команді Палацу культури “Корабельний”.
Яскраві моменти заходу у відео:

https://www.youtube.com/watch?v=RjCbeRf_P4Q 

https://www.youtube.com/watch?v=jJEK9e9nN2E