Яскраво та радісно у Тернівському БК зустріли весну

Яскраво та радісно у Тернівському БК зустріли весну
У перші дні весни у стінах Тернівського будинку культури пройшов захід, присвячений святу зустрічі весни за болгарськими традиціями ‒ «Мартениця» .
У Болгарії свято приходу весни, називають Баба Марта. Баба Марта – міфічний жіночий персонаж в болгарському фольклорі. Зі святом першого дня весни пов’язані багато звичаїв і святкових заходів. Найбільш відомий звичай – це виготовлення невеликих іграшок «мартеніц» з червоних та білих вовняних ниток. Бабу Марту потрібно зустрічати весело, тому всі присутні звеселялися, співали пісні та вшановували чарівних дівчат, жінок.
На честь свята болгарський культурно-просвітницький центр «Търновка» та бібліотека-філія №16 ЦБС для дорослих підготували для всіх літературно-музичну композицію «Баба Марта бързала». Також до привітання жінок долучилися й творчі колективи Тернівського БК, які дарували чудовий настрій, танці, пісні і свою любов.
Привітати зі святом прийшли й почесні гості: помічник народного депутата І. Копитіна Ігор Бурда та голова громадської організації «Миколаїв ‒ єдина родина» Владислав Чайка, який подарував усім учасникам концерту приємні сюрпризи.