«Яскраві спалахи щасливого життя»: соковиті кольори творчості миколаївської художниці Людмили Гацури

«Яскраві спалахи щасливого життя»: соковиті кольори творчості миколаївської художниці Людмили Гацури

Якого кольору щастя? Підсвідомість людини, яка не з чуток знає, що таке війна, у відповідь на це питання відразу видає вир відчуттів. І усі вони звідти, із щасливого мирного минулого і, безумовно, із безтурботного дитинства. Це та основа, що завжди утримує «на плаву», що допомагає подолати будь-які негаразди…

Світ творчості миколаївської майстрині з художнього розпису Людмили Гацури розфарбований у кольори та відтінки її щастя. Мила й привітна, вона зі своїх полотен наче ділиться з оточуючими теплом, внутрішнім спокоєм та гармонією. Сюжети декоративних композицій художниці настільки реалістичні, що мимоволі відчувається ефект присутності й на глядача линуть дивовижні аромати запашних півоній, граційних ірисів, розкішних троянд і мальв. А ще роботи пані Людмили збагачені символами, кожен з яких наповнений глибоким сенсом.

«Для декорування своїх картин Людмила Гацура використовує елементи петриківки, а також стилю наївного живопису. Серія декоративних панно майстрині ‒ немов яскраві спалахи щасливого безтурботного життя. Також мисткиня захоплюється розписом побутових речей. З-під її пензлика звичайні тарілі, таці, глечики, скриньки, ложки і стільнички віртуозно перетворюються у дивовижні витвори мистецтва», ‒ так розповідає про творчість художниці голова ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса»», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.

Світ творчості Людмили Гацури, насичений соковитими кольорами й буянням життя, дарує людям радість. А ще віру й надію, що глибокі основи роду українського не перервати нікому й ніколи. І в цьому наша слава і сила! Так буде і далі! Все буде ‒ Україна!

На світлинах ‒ роботи Людмили Гацури.

Зображення запису ‒ «На рутці», папір, гуаш.