“Який він, будинок мрії?”: миколаївцям презентували високотехнологічний ляльковий будиночок

“Який він, будинок мрії?”: миколаївцям презентували високотехнологічний ляльковий будиночок
4 червня в  Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася презентація унікального проекту високотехнологічного лялькового будиночка мрії «Mimimizy «Dreamhouse» Юлії Арістової-Ковалевської.
Юлія Арістова-Ковалевська за фахом  економіст-маркетолог. Вона успішно працювала піар-менеджером у м. Київ, але після одруження переїхала до Очаківської області, де проживала у приватному будинку.
Ідея створити цей будинок виникла у Юлії ще з дитинства. Дівчина мріяла жити у приватному будинку, та щоб цей будинок був зручним для його мешканців і високотехнологічним. Тож вже у зрілому віці почала свої мрії втілювати  з початку у проект, а потім у реальне життя.
30 людей-волонтерів допомагали Юлії створювати цей проект: електрики, фрезерувальники, гончарі, дизайнери. Основний матеріал – прес-картон, пластик. Дрібні деталі дуже прикрашають будинок, зроблені, як справжні, тільки відрізняються розміром: вікна, двері, квіти, посуд, інструмент. Дім має прилеглу територію: басейн, фонтан, оранжерею. 30 м. кабелю підведено для водопостачання.
Враження посилюється думкою відвідувачів: «Ти молодець, ти зробила те, про що мріяла!». Юля бажає, щоб якомога більше людей та дітей дізналися про її будинок мрії.
На презентацію були запрошені діти та батьки, які з цікавістю роздивлялися ляльковий будиночок мрії і спілкувалися з автором проекту.