«Якби миколаївці бачили його роботи скрізь – ми всі ставали б кращими…»: у бібліотечній арт-галереї відкрилася виставка Леоніда Ященка

«Якби миколаївці бачили його роботи скрізь – ми всі ставали б кращими…»: у бібліотечній арт-галереї відкрилася виставка  Леоніда Ященка

15 грудня у бібліотечній «Арт-галереї на Потьомкінській» відкрилася виставка Леоніда Ященка під назвою «Місто моїх снів». Перші картини художника з`явилися п`ятнадцять років тому. За цей час було написано сотні полотен, проведено багато персональних виставок. Сьогодні Леонід Ященко – член Національної спілки художників України, улюбленець багатьох поціновувачів живопису.

Експозиція «Місто моїх снів» складається з 17 робіт, написаних у різні роки. У кожній із них Миколаїв постає перед глядачем одночасно реалістично та фантастично. Художник навмисно уникає копіювання міських краєвидів. Усе побачене він намагається творчо переосмислити й знайти щось таке, від чого защемить серце. Леонід Ященко ніби запрошує глядача на екскурсію й знайомими, й маловідомими куточками Миколаєва. Затишні дворики з привідкритими ажурними воротами й старими сходами занурюють у спогади та роздуми. Дзвіниці храмів у поєднанні з сучасними багатоповерхівками, замислені й трохи романтичні містяни, засипані снігом або прикрашені цвітінням дерев вулиці – тут усе близьке та рідне.

«Я думаю, що якби роботи Леоніда Ященка були не тільки в нашій бібліотеці, якби миколаївці могли бачити його роботи скрізь – ми всі, все наше місто ставало б кращим», – підкреслила під час відкриття виставки директорка Центральної міської бібліотеки ім. М Л. Кропивницького Інга Хоржевська.

Виставка «Місто моїх снів» триватиме до 14 січня 2022-го року. Ласкаво просимо за адресою: вул.Потомкінська, 143/А.