Як місцеві дітлахи негоду лякали: дитяче свято у Кульбакінському БК

Як місцеві дітлахи негоду лякали: дитяче свято у Кульбакінському БК

У перший день літа, у День захисту дітей, негода так і прагнула зіпсувати малечі свято. Холод, вітер і злива, здавалося, запанували надовго, і очікувані малечею урочистості були на межі зриву! Рішення у дорослих було категоричним: святу бути! Малята і дорослі завітали до затишної концертної зали Кульбакінського БК і у дружній компанії підтримували яскраве вогнище святкового настрою.

Бурхливими оплесками глядачі зустрічали творчі номери хореографічних колективів «Крок вперед» і «Латіфа», юних зірок вокального колективу «Бельканто». Вітання малечі пролунали і від солісток ‒ Яни Дементьєвої і Даші Черемшинської.

Між музичними номерами святкова атмосфера підтримувалася цікавими і веселими конкурсами, у яких малеча залюбки брала участь. Дорослі також не залишалися осторонь: вони проявляли свою спритність і кмітливість у онлайн-квесті. Наприкінці свята всі дітлахи насолоджувалися улюбленими ласощами ‒ смачним морозивом, про яке заздалегідь потурбувалася адміністрація Корабельного району. Спонсорами подарунків для дітей виступили ФОП Полякова, МТРЗ і ГО «Крила». Висловлюємо їм щиросердну подяку!

Не витримала змагань негода. Бадьорі виступи артистів і веселий настрій гостей свята налякали її: дощ закінчився й по закінченню урочистостей весела ватага без перешкод розбіглася по домівках. І звісно, адже дитяче завзяття, дружнє коло й яскрава творчість ‒ непереможні!