«Я п’ю за мить!..»: у бібліотеці ім. Марка Кропивницького студентський театр «Покоління» представив прем’єру поетичної вистави

«Я п’ю за мить!..»: у бібліотеці ім. Марка Кропивницького студентський театр «Покоління» представив прем’єру поетичної вистави

12 жовтня на сцені Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького студентський театр «Покоління» Миколаївського муніципального академічного коледжу запропонував до уваги глядачів прем’єру поетичної вистави «Я п’ю за мить!..». Основу постановки склали кращі ліричні твори Миколи Вінграновського, нашого знаменитого земляка, поета, письменника, режисера та актора, якому у листопаді 2021-го року виповнилося би 85 років. Автор сценарію і режисер – викладачка коледжу, артистка Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Марина Васильєва. У виставі взяли участь актори студентського театру «Покоління»: Сергій Попов, Катерина Зеленюк, Наталя Волошина, Людмила Зінов’єва, Катерина Бріжата. Цією постановкою колектив популяризує поетичний доробок Миколи Вінграновського, який народився на Миколаївщині, уславив її своїм талантом, зробив значний внесок у літературну спадщину України.

«Для нашої бібліотеки сьогодні дуже знаковий день. Зараз на нашій сцені прем`єрний показ вистави за творчістю Миколи Вінграновського. Вже за декілька годин ми відкриватимемо виставку Андрія Даниловича Антонюка, художника, який був другом Миколи Вінграновського. Також дуже важливо, що сьогоднішньою зустріччю покладено творчу співпрацю бібліотеки з коледжем», ‒ підкреслила на початку вистави директорка бібліотеки Інга Хоржевська.

Людмила Булатова, директорка Миколаївського муніципального академічного коледжу, зазначила, що колектив закладу впроваджує інноваційні підходи до професійного навчання майбутніх фахівців, і тому дуже цікаво долучити до освітнього процесу групу дорослих осіб, які прагнуть змінити своє життя.

Марина Васильєва наголосила, що поетичні твори Миколи Вінграновського емоційно дуже насичені, в них багато пристрасті, конфлікту, життєвих крайнощів. Від кохання до ненависті, від ніжності до жорстокості – літературний доробок майстра сповнений контрастів. І публіці, яка цього дня прийшла на прем’єру, буде цікаво розгадувати спільну творчість Вінграновського й учасників студентського театру «Покоління» Миколаївського муніципального академічного коледжу.

Так і вийшло. Вітаємо режисерку й творчий колектив театру із вдалою прем’єрою! Побажаємо багато цікавих робіт і надалі!