Всесвітній тиждень медійної грамотності: бібліотека імені Ш. Кобера і В. Хоменка долучилася до міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Всесвітній тиждень медійної грамотності: бібліотека імені Ш. Кобера і В. Хоменка долучилася до міжнародного проєкту  «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

З 25 по 29 жовтня в Україні тривав Всесвітній тиждень медіа- та інформаційної грамотності. Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка долучилася до проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси. Проєкт спрямовний допомогти користувачам набути навичок критичного сприйняття інформації й усвідомити цінності високоякісної інформації в контексті освіти. Протягом тижня у бібліотеці із дотриманням всіх карантинних вимог проходять тематичні заходи за участю читачів.

Зокрема, було проведено інформаційну годину «Медіаграмотність ‒ сучасна потреба суспільства». Під час заходу учасники обговорили поняття «медіаграмотності», дізналися про різновиди маніпуляцій та ознаки фейкових новин, навчилися своєчасно вмикати «фейк-фільтр» та захищатися від негативного впливу інформації. Присутні зійшлися на думці, що отримані знання допоможуть їм краще орієнтуватися в інформаційному просторі, розпізнавати фейки, маніпуляції та пропаганду. Для більш детальної візуалізації заходу використовувався комплект плакатів-постерів, подарований бібліотеці в рамках проєкту.

Запрошуємо відвідувачів познайомитися з цікавою та корисною інформацією у інтерактивно-дозвіллевому хабі бібліотеки. Чекаємо на усіх бажаючих за адресою: пр. Центральний,173/4.

Ласкаво просимо!