“Військова служба – це щоденний подвиг!”:ПК “Корабельний” привітав військовослужбовців з річницею від дня створення в/ч

“Військова служба – це щоденний подвиг!”:ПК “Корабельний” привітав військовослужбовців з річницею від дня створення в/ч

1 листопада творчий колектив Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» привітав військову частину А-3767 з 34-ю річницею від дня її створення.

Концертна програма за участю колективів та солістів закладу культури стала приємним подарунком для особового складу військової частини та його командування.

«Важко не погодитися з тим, що військова служба – героїчний труд!  Військова служба – це щоденний подвиг! – саме з таких слів розпочала програму ведуча концерту Ольга Ларькіна. – Вам це відомо, як нікому іншому. І саме за це  24 серпня 2017 року в місті Києві Президентом України військовій частині А-3767 було вручено бойовий прапор, як символ честі, доблесті та слави, як заклик до кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити українському народові, мужньо, вміло, непохитно боронити Українську державу».

У ході програми прозвучали емоційно-чуттєві пісні у виконанні жіночої половини Палацу культури. Свою творчість дарували керівник студії естрадного  вокалу «Звезда» Світлана Овсяннікова, керівник театру ім. М. О. Троянова Тетяна Герман, солістка Вікторія Попова та вокальний дует народного вокального ансамблю «Океаночка» у складі Поліни Риженкової і Анжеліки Мельничук (керівник Сергій Реутов). Яскраві, харизматичні сольні хореографічні композиції «Фіалка», «Пеппі» у виконанні Тетяни Кононович зі зразкового ансамблю танцю «Водограй» (керівник Світлана Чебан) віталися бурхливими оплесками присутніх у глядацькій залі гарнізонного клубу.

Не забули цього дня привітати й особисто чоловіків, адже 3 листопада відзначається Всесвітній день чоловіків. На адресу мужніх і відважних військових пролунали пісні «Я пою эту песню мужчинам», «Какое счастье, что есть ты у меня» і «Ты не такой».

Завершився концерт на патріотичній ноті піснею «Це моя Україна», яку виконала Світлана Овсяннікова та усі учасники програми.

«Ми ще раз вітаємо вас  з Днем народження вашої військової частини. Бажаємо мужності, сил і здоров’я, добра у родинах. А всім нам – миру і спокою на всій українській землі. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних.

І після будь-яких “баталій”, які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу!», завершила програму її ведуча.

Від імені командування в/ч А-3767 колективам художньої самодіяльності Палацу культури були вручені солодощі, після чого за доброю традицією усі зібралися гуртом, аби зробити на згадку спільне фото.