Вітаємо Молодіжний народний театр СТУК з 20-річчям!

Вітаємо Молодіжний народний театр СТУК з 20-річчям!

Весна – час народження, становлення і розквіту. Саме в ці квітневі дні, рівно 20 років тому народилася дивовижна і самобутня квітка миколаївського театрального простору – молодіжний театр СТУК під керівництвом тоді ще студента 4-го курсу КНУКіМ Артема Свистуна. Сьогодні «батько-засновник» вже очолює Миколаївський академічний художній  російський драматичний театр, а його перше творче дитя впевнено стало на ноги, має звання «Народного» і святкує своє 20-річчя з відчуттям не лише гордості за  досягнуте, а й радісним передчуттям від здійснення нових креативних ідей та планів.

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини і вся творча спільнота Миколаєва вітають чудовий колектив Молодіжного народного театру СТУК Міського палацу культури і мистецтв з ювілеєм! Молодіжний – це не тільки про вік акторів театру, це і про спосіб мислення, ракурс сприйняття навколишнього світу, прагнення, наполегливість і легкість руху.

Тож, нехай  натхнення, талант і творчий запал завжди залишаються для них рушійною силою служіння театральній музі. Бажаємо колективу і його керівникам нових яскравих прем’єр, подальших перемог у конкурсах та фестивалях, вдячного глядача і щирих оплесків!

 

Історія театру //drive.google.com/file/d/1psgiTMtgBv6Sg7LHPS79L9WeYf8MgrBx/view?usp=sharing

Молодіжний народний театр СТУК сьогодні   //drive.google.com/file/d/1a6eCjMp04aLeubotDZ_1RsIa7UDSMJwL/view?usp=sharing