Виставку «Акварелі старого міста» – відкрито!

Виставку «Акварелі старого міста» – відкрито!

У четвер,6 липня у виставковій  залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв  (вул. Нікольська, 54), за підтримки міжнародної благодійної організації  Rotary Club Миколаїв, відбулося відкриття виставки робіт  художника – аматора  Сергія Луньова «Акварелі  старого міста».

Сергій Луньов народився у Миколаєві. Все його життя  пов’язане з нашим містом. Довгий час Сергій  працював інженером на суднобудівному заводі  ім. 61 Комунара, а у 2009 році вирішив повернутися до  дитячого захоплення – акварельного живопису.

Один за одним з-під пензля художника почали з’являтися  архітектурні краєвиди – реалістичні зображення старого Миколаєва на основі спогадів дитинства: засніжені сквери «Сухого фонтану», тінисті вулички Слобідки, золоті куполи  миколаївських  церков, гамірлива молодь  на Соборній…  Загалом, до експозиції увійшли 69 картин.

Запрошуємо всіх охочих поринути у дивовижний світ живопису, поглянувши на наш Миколаїв через призму авторського бачення художника Сергія Луньова.  Виставка працюватиме до 20 липня включно.