«Вишивана моя Україна»: ММПК «Корабельний» відзначить день вишиванки онлайн-акцією у мережі Facebook

«Вишивана моя Україна»: ММПК «Корабельний» відзначить день вишиванки онлайн-акцією у мережі Facebook
Міський палац культури «Корабельний» запрошує усіх, хто бажає, 21 травня долучитися до онлайн-акції «Вишивана моя Україна» з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки.
Як відомо, свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції «Всесвітній день вишиванки» і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну.
Хоч день вишиванки в Україні немає фіксованої дати,  проте щороку святкування припадає на третій четвер травня, і носить патріотичний характер. Адже вишиванка – генетичний код нації.
У 2014 році вперше провели всеукраїнський фотоконкурс «Моя родина у вишиванці». До організаторів свята надсилали світлини не лише з міст і сіл України, а й з 8 країн світу: Канади, США, Італії, Німеччини, Франції, Росії, Румунії, Португалії.
З того часу всі патріотично налаштовані українці проводять різні акції на підтримку пропаганди й популяризації цього свята.
Ми теж пропонуємо вам стати частиною нашої команди, приєднавшись до заходу.
Вам треба під хештегом  #ВишиванаУкраїна  на сторінці ПК «Корабельний» у соцмережі Facebook опублікувати світлини чи короткий відеоролик з привітанням з того населеного пункту нашої держави, де ви проживаєте, або який відвідали за останні п’ять років.
Ваші матеріали слід підписати: прізвище, ім’я, населений пункт, рік.
Розпочинаємо вже завтра, 21 травня, у День вишиванки.
І нехай увесь світ побачить нашу країну різнобарвною, згуртованою, яскравою.