Вірші, пісні та душевна атмосфера: у ЦМБ ім. М. Л. Кропивницького відбудеться зустріч з поетесою Галиною Запорожченко

Вірші, пісні та душевна атмосфера: у ЦМБ ім. М. Л. Кропивницького відбудеться зустріч з поетесою Галиною Запорожченко
6 грудня о 15:00 у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького (вулиця Потьомкінська, 143-А) відбудеться творча зустріч з українською поетесою Галиною Запорожченко.
Галина Запорожченко – освітянка, філологиня, краєзнавиця, членкиня Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Її доробок налічує кількасот віршів. Друкуючи свої твори у багатьох поетичних збірниках та антологіях, у 2017 році поетеса випустила свою першу книжку «Крізь роки-літа». Презентація цього видання в лютому 2018 року розпочала знайомство миколаївців з творчістю пані Галини.
Під час зустрічі відбудеться презентація двох поетичних збірок ‒ «Хай святиться надія!» та «СонЦе». Обидві були надруковані у видавництві «Іліон». До книжок увійшли твори історичної тематики, філософські поетичні роздуми, вірші про природу й кохання. Вони адресовані якнайширшому колу читачів ‒ усім, хто любить і цінує поетичне слово, у кого за долю України болить душа.
На гостей чекає щире спілкування у затишному колі, читання поезій у виконанні авторки та її друзів,а також ніжні пісні, написані на вірші пані Галини.
Запрошуємо усіх долучитись до вечора творчості та натхнення у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького. Вхід вільний.