Виробнича нарада за участю директорів і головних бухгалтерів: важливі питання життєдіяльності закладів культури міста

Виробнича нарада за участю директорів і головних бухгалтерів: важливі питання життєдіяльності закладів культури міста

30 вересня у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв відбулася нарада, ініційована начальником управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрієм Любаровим. У заході взяли участь директори та головні бухгалтери закладів культури міста.

Першим нагальним питанням, висунутим для обговорення, стало посилення протиепідемічних заходів. Юрій Любаров прокоментував ситуацію з вакцинацією працівників, що склалася у закладах культури міста. Були надані практичні рекомендації.

Далі увага присутніх зосередилася на підготовці до проходження осінньо-зимового періоду 2021-22-го рр. Учасники наради повідомили про ступінь готовності закладів до опалювального сезону. Заступниця директора з адміністративно-господарської роботи ММЦтаКР Світлана Овсянникова зупинилася на найбільш гострих проблемах процесу.

Третє питання засідання присвятили плануванню бюджету на 2022-й рік. Юрій Любаров і начальниця планово-фінансового відділу Олена Банкова зробили детальний аналіз використання державних коштів закладами культури у 2021-му році. Присутні дізналися про особливості фінансування закладів культури наступного року, а також отримали настанови щодо залучення додаткових джерел грошових надходжень.

Завершальним етапом наради стала підготовка до цьогорічного відзначення професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке щороку проходить 9 листопада.

Цінні настанови отримано – попереду копітка й цікава робота!