Вихованці Великокорениського БК активно працюють і у дистанційному форматі

Вихованці Великокорениського БК активно працюють і у дистанційному форматі

Новорічні свята закінчились і Великокорениський будинок культури повернувся у звичний режим роботи. І хоча локдаун поставив свої умови, художні колективи, вихованці і керівники творчих угрупувань не втрачають оптимізму і продовжують активно працювати в онлайн – режимі. А практика довела,  що навіть попри всі труднощі, дистанційні заняття можуть приносити свої плоди.

Так  студія сучасного співу «Едельвейс»  не втрачає часу і вже активно готує новий репертуар для майбутніх концертів.  Не відстають і учасники вокального колективу «Мальви», які також взялись за розучування нових пісень. Творчий настрій вихованців і у гуртку образотворчого мистецтва «Нарцис». Вони  не перестають надихати своїми креативними малюнками та онлайн майстер-класами.

Малеча з танцювального колективу «Максимум»  вправно повторюють комбінації розігріву та вчать нові танцювальні рухи, аби підтримувати форму. А театральний колектив «ДА» розділився на дві групи,  – і якщо молодша група завзято займається по відеоуроках, то старші учні підготували проект «Святкові розваги з Гномами»,  який тільки набирає обертів. Святкові розваги пропонують і студенти університету МФ КНУКіМ, які проходять практику на базі будинку культури. Вони запустили новорічні онлайн–вікторини для вихованців закладу та для всіх охочих у мережі Фейсбук.

Тож творче повсякдення Великокорениського БК у карантинних умовах доволі насичене.  І, до речі, все це Ви можете побачити, перейшовши на офіційну сторінку  будинку культури у Фейсбуці.