Вихованці дитячої художньої школи пройшли практику на території Миколаївського зоопарку

Вихованці дитячої художньої школи пройшли практику на території Миколаївського зоопарку

12 червня у Миколаївському зоопарку завершилась щорічна традиційна художня практика учнів Миколаївської дитячої художньої школи, яка тривала два тижні.

За словами класного керівника І. В. Євдокимової: «Миколаївська художня школа в обличчі вихованців і всього педагогічного колективу, дуже вдячні В. М. Топчому за надану унікальну можливість попрацювати з тваринами зоопарку. Діти дуже полюбляють цю практику і в її завершенні мають велику кількість робіт. Після цього, ми влаштовуємо виставки, де нагороджуємо найкращих учнів грамотами. Ми мріємо потрапити сюди в наступному році».

Всі учасники, близько 200 юних майстрів, продемонстрували свої здібності й таланти і гарно провели час у зоопарку.

Директор парку Володимир Топчий на своїй сторінці у Facebook пише: «Юним художникам настільки сподобались наші тварини, що коли був потрібен відпочинок, вони грали в ігри, копіюючи своїх улюбленців зоопарку».

Ось так, поєднуючи відпочинок і красу, образотворче мистецтво та світ тварин юні художники змогли втілити на папері жителів Миколаївського зоопарку. Відбулось певне єднання дітей з природою, що зарядило їх енергією та надихнуло на нові шедеври.