Відзначення Дня Перемоги в Матвіївському БК

Відзначення Дня Перемоги в Матвіївському БК
Відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Матвіївському будинку культури розпочалося 8 травня з концерту творчих колективів, на який завітали і почесні гості: представники Ради ветеранів мікрорайону, депутат Миколаївської міської ради Мотуз С.В., представники відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка.
Протягом заходу зі сцени лунали слова привітань та щирих побажань, а творчі колективи тішили глядачів новими яскравими, чуттєво-емоційними номерами.
9 травня, за участю представників міської адміністрації, біля меморіалу загиблим воїнам (мікрорайон Матвіївка) відбувся урочистий мітинг. Безліч жителів мікрорайону відвідали його, аби  віддати шану загиблим у Другій світовій війні Героям. Мітинг, за традицією, підготували та провели працівники Матвївського будинку культури.
Також, цього дня хореографічний колектив «Ritmix» Матвіївського будинку культури (керівник Сєднєв В.В.) взяв участь у гала-концерті «Салюти миру» у Каштановому сквері, під час якого відбулось нагородження переможців Відкритого міського конкурсу героїко – патріотичної пісні і танцю.