Відзначаємо День сміху онлайн разом із закладами культури

Відзначаємо День сміху онлайн разом із закладами культури

       Сьогодні, першого квітня, світ відзначає Міжнародний день сміху, гумору та веселощів, і заклади культури клубного типу Миколаєва не залишились осторонь святкувань. Доводячи, що, попри карантинні обмеження, свято можна організувати й на відстані за допомогою сучасних технологій. Адже щирий сміх продовжує життя!

    Люди часто забувають про цілющу силу усмішок, але варто частіше думати про щось приємне й пускати промінчик щастя у душу. Особливо в такий день! Кульбакінський будинок культури в соціальній мережі «Фейсбук»  оголосив онлайн-конкурс гуморесок, веселих віршиків та анекдотів. Захід об’єднав гумористів-аматорів різного віку, подарувавши кожному можливість розкрити свій талант та артистизм.


Вихованці Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» також долучилися до Дня гумору, організувавши онлайн-флешмоб, учасники якого дивували інтернет-користувачів запасом почуття гумору, набором свіженьких жартів і класичних гуморесок.

А Малокорениський будинок культури подарував кожному заряд позитиву своїм флешмобом — “Година сміху всім на втіху“.

   Вітаємо  зі святом! Бажаємо всім радості, веселощів, дивитися на все крізь призму оптимізму. Нехай гумор допомагає у важких ситуаціях, і кожен день знаходиться привід пожартувати і голосно посміятися!