Відпочинок з книгою: літні формати читання в бібліотеках міста

Відпочинок з книгою: літні формати читання в бібліотеках міста

Весело і гамірно було 14 липня на майданчику біля бібліотеки-філіалу №9 ЦБС для дорослих м. Миколаєва (провулок Південний, 30).  Бібліотечні фахівці підготували у форматі бібліотурне цікаву пізнавальну програму «Літні промінці на книжковій сторінці».

Зручно розташувавшись у зеленому куточку затишного бібліотечного дворика, малеча зі своїми  бабусями із задоволенням провели свій вільний час.

Літо у розпалі, час відпочинку триває і у любителів читання немає жодних перерв та перешкод у спілкуванні з книгою. Жителі мікрорайону ПТЗ охоче збираються на літньому відкритому майданчику бібліотеки, в тіні розлогих дерев, адже  тут завжди можна цікаво і корисно провести дозвілля як дорослим, так і дітям. Малеча читає книжки, грає у настільні ігри, малює, ліпить з пластиліну тощо. Дорослі переглядають свіжу пресу, знайомляться з новими виданнями.

За час карантину миколаївці скучили за таким спілкуванням, тож літні читальні зали багатьом  припали до душі, як і «антивірусні» дозвіллєві програми, що запроваджуються з успіхом бібліотеками міста сьогодні.

 

     Управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР